Posted on

До юридичної консультації адвоката Ратушної Р.П. звернулася клієнта про захист прав мами та дитини. Проблема полягала в тому, що Заочним рішенням Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 08 лютого 2018 року позовні вимоги батька дитини задоволено частково. Усунуто батькові дитини перешкоди у спілкуванні та участі у вихованні його малолітнього сина. Встановлено участь у вихованні та утриманні малолітнього сина з 10-00 години ранку до 10-00 години наступного дня кожного вівторка та п’ятниці без присутності матері, з ночівлею за місцем проживання батька, з урахуванням розпорядку дня дитини, стану здоров’я та особистого бажання; встановлено 2(два) тижня на рік спільного відпочинку в літній період без супроводу матері. Участі у розгляді даної справи клієнта не брала. Проте і виконати це рішення суду клієнтка не могла через численні погрози з боку біологічного батька розправою і насильством, а також погрози викрасти дитину. Були також випадки фізичного домашнього насилля.

Врешті-решт біологічний батько дитини також взернувся до суду з позовом про визначення місця проживання дитини разом з батьком. Тобто вирішив взагалі відібрати дитину.

Налякана судовими рішеннями та залякана погрозами з боку біологічного батька дитини клієнта звернулася до адвоката Ратушної Р.П. за допомогою.

Стягнення аліментів як спосіб вплинути на батька дитини

Перш за все в юридичній консультації адвоката було вирішено звернутися до суду про стягнення аліментів. Судовим наказом Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 13 лютого 2019 року вирішено стягувати з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання малолітнього сина в розмірі 1/4 частини від усіх видів його заробітку (доходу), але не менше 50 % та не більше 10 (десяти) прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, щомісячно, починаючи стягнення з 05 лютого 2019 року та до досягнення дитиною повноліття.

На теперішній час біологічний батько дитини має заборгованість зі сплати аліментів. Це дало можливість обмежити цю людину у праві виїзду за кордон та у праві користування транспортним засобом. У звязку з наявною заборгованістю було також накладено арешт на майно боржника. В подальшому заборгованість зі сплати аліментів буде підставою для притягнення його до кримінальної відповідальності.

Заходи захисту прав мами та дитини, застосовані адвокатом.

Працівники юридичної консультації адвоката Ратушної Р.П. подали до суду заяву про перегляд заочного рішення Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 08 лютого 2018 року. Цим рішенням було визначено участь у вихованні та утриманні малолітнього сина без супроводу матері. При цьому біологічний батько дитини є агресивною люди, тому давати такій людині дитину без супроводу матері просто не можливо.

А у справі про визначення місця проживання дитини разом з батьком адвокатом Ратушною Р.П. підготовлено відзив на позовну заяву.

У додаток до заяви про перегляд заочного рішення та відзиву були додані численні смс з образами нецензурного характеру та погрозами застосувати насильство, а також погрозами відібрати силою дитину і не повернути її. Дитина для матері – найбільша цінність, сенс життя.

Яке рішення суду прийнято судом?

Адвокат Ратушна Р.П. переконала суд в тому, що Заочне рішення Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 08 лютого 2018 року є незаконним. Ухвалою Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 12.06.2019 року скасовано заочне рішення Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 08.02.2018 року про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною батьком, який проживає окремо від неї. Тим самим суд першої інстанції здійснив захист прав мами та дитини від агресора. В подальшову справу призначено до розгляду спочатку.

Проте біологічний батько дитини відкликав позовну заяву про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною батьком, який проживає окремо від неї. Він також відкликав і позовну заяву про визначення місця проживання дитини разом з батьком.

Ухвалами Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 11 липня 2019 року позовні заяви біологічного батька залишені без розгляду.

Таким чином завдяки адвокату Ратушній Р.П. справи у судах були припинені. Клієнтці та її дитині вже ніхто не погрожує і ніщо не загрожує. А біологічний батько дитини почав виплачувати аліменти. Завдяки діям адвоката реалізовані заходи захисту прав мами та дитини від домашнього насильства та агресора.

2 Replies to “Захист прав мами та дитини”

  1. Повністю задоволена якістю наданих юридичних послуг адвокатом Русланою Павлівною та допомогою її помічників. Завдяки високому професіоналізму та наполегливості Руслани Павлівна було відмінено заочне рішення суду, яким батько-агресор моєї малолітньої дитини постійно погрожував мені та залякував з метою шантажу. Руслана Павлівна настільки впевнено представляла мій захист у суді, що горе-батько зрозумівши, що у нього немає жодних шансів, відкликав свої позовні заяви. Також Руслана Павлівна допомогла із швидким спрощеним оформленням аліментів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *