Адвокат Ратушна Руслана Павлівна – керівник, кваліфікований фахівець в різних галузях права

Дуже любить свою роботу, націлена на позитивний результат, вміє відстоювати інтереси в судах

Понад 17 років стажу, сотні виграних справ, тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта! Представляла інтереси клієнтів в господарських та цивільних судах. Має великий досвід в сімейних, трудових, цивільних, адміністративних спорах. Спеціаліст по кредитах і пенсіях. Ії довіряють, тому що вона допомагає у вирішенні найскладніших питань, навіть якщо від них відмовилися інші юристи.

Перелік послуг, які надає адвокат Ратушна Руслана Павлівна, надано в розділі «Послуги».

АДВОКАТ – ДЛЯ УСПІШНОГО РІШЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ПИТАНЬ!

Документи:

Оскарження судових наказів про стягнення комунальних боргів. Оскарження судових рішень. Збільшення регресних виплат, відшкодування моральної шкоди, пов’язаної з втратою працездатності, стягнення моральної шкоди у зв’язку з травмою на виробництві.

Зняття з реєстрації місця проживання. Стягнення матеріальної та моральної шкоди при дорожньо-транспортній пригоді, стягнення боргів, звільнення від кредитної кабали, зменшення розміру кредитного боргу, оскарження виконавчого напису нотаріуса про стягнення кредитного боргу, спадкові спори, розподіл майна, розірвання шлюбу, стягнення аліментів, стягнення додаткових витрат на утримання дитини, складання всіх видів договорів, позбавлення від комунального боргу, допомога у створенні ОСББ, стягнення недоплаченої заробітної плати.

Стягнення вихідної допомоги у зв’язку з виходом на пенсію. Призначення і виплата пенсій в разі відмови пенсійним фондом. Призначення пенсії переселенцям з Донецької та Луганської області. Допомога в оформленні спадщини та укладанні угод. Господарські спори: складання претензій, стягнення грошей за поставлений товар, стягнення грошей по розписці, трудові спори.

Я завжди готова прийти на допомогу і вирішити всі Ваші проблеми. Нерозв’язних проблем не буває! Люблю вигравати в судових спорах і вирішувати головоломки!