Posted on

До адвоката Ратушної Р.П. звернулася Клієнтка, яка є особою похилого віку з рядом певних вікових захворювань та просила адвоката представляти її права та інтереси в суді під час апеляційного розгляду справи про визначення порядку користування квартирою, в якій вона є відповідачем.

Обставини справи та рішення суду апеляційної інстанції

Своє звернення Клієнтка мотивувала тим, що вона перебувала у шлюбі з чоловіком, який помер. Після його смерті, відкрилася спадщина на квартиру в якій вона проживала та була зареєстрована разом із покійним чоловіком. Чоловік за життя мав двох дітей від іншого шлюбу, які також претендували на частку у спадщині, через що вони звернулися до нотаріуса та отримали свідоцтва про право власності на спадщину за законом.

На даний час, між Клієнткою та дітьми її покійного чоловіка, виникла конфліктна ситуація щодо користування квартирою, яку вони отримали після прийняття спадщини, через що останні звернулися із позовом до суду.

Рішенням суду першої інстанції, права нашої Клієнтки були значно звужені, оскільки їй була виділена кімната, яка не відповідала її потребам як особі похилого віку.

          Адвокатом Ратушною Р.П. після вивчення матеріалів справи, була складена апеляційна скарга, яка судом апеляційної інстанції була задоволена у повному обсязі.

          Апеляційний суд під час ухвалення рішення врахував доводи на які посилалась адвокат у своїй скарзі, а саме похилий вік, наявність ряду захворювань та постановив рішення, яким захистив права Клієнтки у виділенні їй у користування кімнати з покращеними умовами для проживання, балконом, кухнею та санвузлом, данні умови  у повній мірі відповідають потребам Клієнтки через наявні у неї захворювання.

Клієнтка залишилася задоволеною.