Posted on

Банківська установа звернулася до суду з позовною заявою про стягнення кредитного боргу у сумі майже 240 000.00 доларів США.

До адвоката Ратушної Руслани Павлівни звернувся Клієнт для надання правничої допомоги та його захисту у суді.

Отримавши перші заперечення адвоката Ратушної Руслани Павлівни, банківська установа зменшила розмір позовних вимог (розмір кредитного боргу) у 5 разів.

У суді апеляційної інстанції банківська установа просила стягнути з Клієнта ще значно меншу суму (у 17,5 разів менше, ніж при зверненні до суду першої інстанції).

Беручи до уваги аргументи адвоката Ратушної Руслани Павлівни, суд першої інстанції відмовив банківській установі в повному обсязі у задоволенні позовної заяви про стягнення з Клієнта кредитного боргу.

Суд апеляційної інстанції залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Серед підстав для відмови у задоволенні позовних вимог банківській установі слугував невірний розрахунок кредитного боргу, наявність інших рішень судів про стягнення кредитного боргу за тим самим кредитним договором, що був предметом розгляду справи, у якій брала участь адвокат Ратушна Руслана Павлівна.

До того ж банківська установа у суді апеляційної інстанції зазначила суму кредитного боргу, період стягнення, складові кредитного боргу, які не були предметом розгляду у суді першої інстанції.

Також суди першої та апеляційної інстанцій погодилися із заявленим адвокатом Ратушною Русланою Павлівною клопотанням про сплив строку позовної давності банківською установою для звернення до суду.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна завжди стає на захисті інтересів своїх Клієнтів у випадку порушення їх прав та законних інтересів.

Справедливість та законність понад усе!!!

Крок за кроком ми наближаємося до перемоги над російськими загарбниками. Українці будуть жити без війни та болю.

Україна переможе та розквітне, люди почнуть посміхатися та радіти, жити в злагоді та мирі.

Все буде Україна. Слава Україні, слава нашим мужнім, незламним воїнам, які захищають всіх нас, боронять нашу рідну землю!!!