Posted on

Клієнт звернувся до адвоката Ратушної Руслани Павлівни у зв’язку з тим, що йому призначена пенсія на пільгових умовах за Списком №1, але не у розмірі шахтарської пенсії.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна, представляючи інтереси Клієнта,  звернулася  до суду з позовною заявою про здійснення перерахунку пенсії з дати звернення Клієнта із заявою до Пенсійного фонду України про призначення пенсії.

Судом позовну заяву  Адвокат Ратушна Руслана Павлівна, яка діяла в інтересах Клієнта,  до Пенсійного фонду України задоволено в повному обсязі та зобов’язано здійснити перерахунок та виплачувати пенсію за віком на пільгових умовах за Списком №1 відповідно до статті 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» в розмірі 80 відсотків заробітної плати, але не менше як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність з дати звернення Клієнта із заявою до Пенсійного фонду України про призначення пенсії.

На виконання рішення суду Клієнт отримує пенсію в значно більшому розмірі, чому не може не радіти.

Отже порушені права Клієнта відновлені.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна завжди працює із задоволенням для Клієнтів, захищаючи їх інтереси у випадку порушення їх прав.

Дякую Збройним Силам України за можливість жити та працювати!!! Разом до Перемоги!!! Україна понад усе!!!