Posted on

До адвоката Ратушної Р.П. звернулася Клієнтка з приводу виселення члена сім’ї з квартири. Свою вимогу обґрунтувала тим, що вона є власником квартири, проте на даний час вона не може в повній мірі розпорядитися належним їй майном, оскільки в квартирі зареєстрована ще одна особа, яка фактично за зареєстрованим місцем проживання не мешкає, комунальні послуги не сплачує, чим чинить перешкоди Клієнту у здійсненні нею права власності.

Обставини справи

При спілкуванні з Клієнтом, адвокатом Ратушною Р.П. було роз’яснено, що у разі будь-яких обмежень у здійсненні права користування та розпорядження своїм майном власник має право вимагати усунення відповідних перешкод, у тому числі шляхом звернення до суду за захистом свого майнового права, зокрема, із позовом про усунення перешкод у користуванні майном, яке належить йому на праві власності.

З метою захисту порушених прав Клієнта, як власника квартири, адвокат звернулася до суду з відповідним позовом.

Рішення суду

          Суд дослідивши надані докази у справі, дійшов висновку про задоволення вимог Клієнта у повному обсязі та визнав відповідача, таким, що втратив право користування квартирою.

Клієнт залишився задоволеним, після набрання рішенням суду законної сили зміг реалізувати свої права як власник нерухомого майна.