Posted on

Військовослужбовець, який є учасником антитерористичної операції, учасником бойових дій, звернувся до адвоката Ратушної Руслани Павлівни з питанням  призначення йому шахтарської  пенсії у розмірі 80% від його заробітної плати та зарахуванні при призначенні пенсії періоду його участі в антитерористичній операції у потрійному розмірі до пільгового стажу.

Звернення Клієнта обгрунтовувалося відмовою органів Пенсійного Фонду України, як у призначенні йому шахтарської пенсії, так і в зарахуванні до пільгового стажу при призначенні пенсії періоду участі в антитерористичній операції у потрійному розмірі.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна оскаржила дану відмову в судовому порядку.

Адвокатом Ратушною Русланою Павлівною при складанні позовної заяви до суду застосовувалися наступні норми права:

  1. ст. 14 Закону України «Про пенсійне забезпечення», ч.3 ст.114 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», згідно якими пенсія призначається незалежно від віку при наявності 20 років роботи на провідних професіях та 25  років на роботах, які затверджуються постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 1994 р. N 202,
  2. Наказ Міністерства оборони України 14.08.2014 № 530, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 2014 р. за № 1294/26071, згідно яким: при обчисленні вислуги років для призначення пенсій  час проходження служби, протягом якого особа брала участь в антитерористичній операції зараховується один місяць служби за три місяці,
  3. ст.8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», згідно якою: при призначенні пенсії шахтарю розмір його пенсії становить 80% від його заробітної плати.

Клієнту адвоката Ратушної Руслани Павлівні, який працював у шкідливих, важких умовах праці, брав участь в антитерористичній операції  та є учасником бойових дій  за рішенням суду призначили пенсію як шахтарю у розмірі 80% від його заробітної плати та зарахували у потрійному розмірі його участь в антитерористичній операції до пільгового стажу.

Справедливість існує, але іноді потрібно її виборювати у судовому порядку, чим успішно займається адвокат Ратушна Руслана Павлівна, яка завжди стає на боці правди, справедливості  та законності.

Все буде Україна. Слава Україні, слава Збройним Силам України.