Posted on

До адвоката Ратушної Руслани Павлівни, звернувся Клієнт, який вказав, що з невідомих йому причин, з його заробітної плати почали утримувати кошти та накладено арешт на банківські картки.

            За фактом звернення Клієнта, адвокатом були перевірені реєстри боржників та виконавчих проваджень. Встановлено, що відносно Клієнта приватним нотаріусом вчинено виконавчий напис про стягнення заборгованості за кредитним договором укладеним ще у 2012 році. На підставі вчиненого виконавчого напису, було відкрито виконавче провадження та почалися утримання з заробітної плати на погашення заборгованості.

Обставини справи

            З метою захисту порушених прав Клієнта, адвокатом Ратушною Р.П. було складено та пред’явлено позов про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. В обґрунтування позовних вимог, адвокат вказав, що приватним нотаріусом під час вчинення нотаріальної дії не було перевірено безспірність заборгованості, час виникнення права вимоги до боржника. У зв’язку з чим порушено порядок вчинення виконавчих дій.

Рішення суду

            Суд, з урахуванням наданих адвокатом Ратушної Р.П. доказів, позовні вимоги Клієнта задовольнив у повному обсязі. Суд визнав виконавчий напис вчинений нотаріусом таким, що не підлягає виконанню.

Стадія виконавчого провадження

            На підставі судового рішення, адвокатом в інтересах Клієнта були складені та направлені заяви про закінчення виконавчого провадження. А також про зняття арешту з банківських карток та про відкриття виконавчого провадження про стягнення безпідставно отриманих коштів фінансовою організацією.

За фактом роботи адвоката, Клієнт зміг не лише визнати виконавчий напис таким що не підлягає виконанню, а і повернути свої кошті, які були утримані з його заробітної плати.