Posted on

Люди, працюючи у шкідливих умовах праці, нажаль втрачають своє здоров’я, тому що підприємства не забезпечують своїх працівників безпечними умовами праці.

Працівники працюють в умовах запиленості повітря, шуму, несприятливого мікроклімату, піднімають вагу, яка перевищує гранично допустимі норми,  внаслідок не забезпечення підприємствами працівників  засобами механізації.

Тому працюючи в таких тяжких умовах, люди отримують на все життя хронічні професійні захворювання, такі як:  хронічне обструктивне захворювання легень, туговухість, радикулопатія та багато інших захворювань.

Що ж робити даним людям, які нажаль, отримали професійні захворювання та втратили працездатність?

Їм потрібно звертатися до суду з позовною заявою про відшкодування моральної шкоди, пов’язаної з ушкодженням здоров’я.

Зазначаю необхідний перелік документів в копіях, які потрібні мені, адвокату Ратушній Руслані Павлівні, для складання позовної заяви:

  • паспорту та РНОКПП клієнта,
  • трудової книжки клієнта,
  • акту розслідування причин виникнення хронічного захворювання клієнта,
  • інформаційної довідки про умови праці клієнта при підозрі в нього хронічного професійного захворювання,
  • медичного висновку НДІ про виникнення у клієнта професійного захворювання,
  • довідки МСЕК про розмір втрати працездатності клієнта,
  • постанови Фонду соціального страхування України про призначеня щомісячних страхових виплат та одноразової допомоги в разі стійкої втрати працездатності,
  • копії виписних епікризів клієнта.

Після отримання копій зазначених документів вся необхідна робота виконується адвокатом Ратушною Р.П. (складання позовної заяви, всіх необхідних процесуальних документів до суду, їх надіслання засобами поштового зв’язку, участь у судових засіданнях, отримання рішення суду, дії, пов’язані з виплатою клієнту присудженої йому суми моральної шкоди за рішенням суду).

Наш улюблений клієнт весь цей час відпочиває та чекає на гарне рішення та відшкодування моральної шкоди, якою без сумніву, залишиться задоволеним.

Адвокат Ратушна Р.П. отримує свій гонорар, який визначається за домовленістю з клієнтом лише після того, як клієнт отримає гроші за наслідками роботи його адвоката.

Все чесно, відкрито, прозоро.

Працюємо лише на гарний результат.