Posted on

            До адвоката Ратушної Руслани Павлівни, з метою захисту своїх прав та інтересів звернувся Клієнт, який вказав, що в результаті дорожньо-транспортної пригоди, а саме наїзду на нього автомобілю, йому була спричинена матеріальна та моральна шкода. В рамках кримінального провадження Клієнт був визнаний потерпілим, при цьому постановою Верховного суду вирок суду першої інстанції та ухвала суду апеляційної інстанції в частині цивільного позову скасовано та призначено новий судовий розгляд в суді першої інстанції в порядку цивільного судочинства.

Обставини справи та позиція сторін

            У суді адвокат Ратушна Р.П. разом з Клієнтом підтримали позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, просили його задовольнити. В обґрунтування своїх вимог посилалися на те, що Клієнт через дорожньо-транспортну пригоду отримав тяжкі тілесні ушкодження, змушений був нести матеріальні затрати на відновлення свого здоров’я. Крім того, Клієнт поніс моральні страждання, які полягали у моральних переживаннях, у фізичному болі та у порушенні нормальних життєвих зв’язків, пережив значний нервовий стрес.

Представник відповідача надала суду усні пояснення в яких позовні вимоги не визнала, просила суд у їх задоволенні відмовити, посилаючись на необґрунтованість сум які просить стягнути відповідач.

Рішення суду

            Суд, з урахуванням наданих адвокатом Ратушної Р.П. доказів в інтересах Клієнта та заперечень відповідача, частково задовольнив позовні вимоги.

В частині стягнення матеріальної шкоди вимоги задовольнив у повному обсязі, в частині моральної шкоди задовольнив частково в розмірі 87000 грн.