Posted on

До адвоката Ратушної Р.П. звернулись з питанням щодо відновлення водопостачання у домоволодінні. Воду було відключено у звязку із тим, що не було здійснено повірку лічильника. Клієнтці було нараховано борг за воду відповідно до кількості зареєстрованих у будинку людей. Покази лічильника до уваги не брались. Пізніше клієнтка здійснила повірку лічильника, але водопостачальна організація відмовилась підключити воду без погашення боргу. Договір на постачання води також відмовлялись підписувати. Тому клієнтка звернулась до адвоката.

Після вивчення документів, наданих клієнткою, адвокат підготувала ряд заяв до державних органів, які регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг.

Яка служба допомогла у вирішенні питання по суті

Головним управлінням Держпродспоживслужби Дніпропетровської області було розглянуто звернення. Держпродспоживслужюою був здійснений позаплановий захід державного нагляду водопостачальної організації. За результатами цього заходу водопостачальній організації було винесено припис та надано час на усунення порушень.

Результат виконання припису Держпродспоживслужби

На виконання припису Держпродспоживслужби, водопостачальна організація, в першу чергу, відновила водопостачання. Між сторонами було підписано договір про надання послуг водопостачання та водовідведення. Заборгованість за воду було перераховано відповідно до показів лічильника за весь час.

В ході проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) встановлено, що припис щодо усунення порушень виявлених під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) виконано у встановлені терміни, про що свідчить надана управителем довідка про скасування нарахованої суми у розмірі 30182,87 грн. за послуги водопостачання та водовідведення. Також зясовано факт підключення водовідведення. На сьогоднішній день між сторонами укладено новий договір про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення.

Завдяки роботі адвоката Ратушної Р.П. було досягнуто максимально позитивний результат.