Posted on

До адвоката Ратушної Руслани Павлівни звернувся Клієнт за наданням правничої допомоги у зв’язку з тим, що АТ «Криворіжгаз» подав  до суду позовну заяву про стягнення з нього великої суми грошових коштів.

 АТ «Криворіжгаз»  вважав, що Клієнт здійснив несанкціоноване втручання у прилад обліку природного газу шляхом заміни на ньому заводської пломби, що призвело до викривлення даних обліку природного газу.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна приймала участь у судових засіданнях у даній справі. Та складала відповідні процесуальні документи до суду, заперечуючи в повному обсязі доводи АТ «Криворіжгаз»

Цивільне судочинство здійснюється на принципах змагальності сторін. Адвокат Ратушна Руслана Павлівна довела, що її Клієнт не втручався в роботу приладу обліку газу та не здійснював несанкціонований відбір природного газу.

Суди першої та апеляційної інстанцій відмовили у повному обсязі у задоволенні позовних вимог АТ «Криворіжгаз» про стягнення заборгованості за необлікований природний газ.

Аргументи адвоката Ратушної Руслани Павлівни при розгляді даної справи були наступні

Стверджувати про підробку пломби можна лише за умови наявності акта про пломбування (іншого документа, що підтверджує факт пломбування і передачу на збереження ЗВТ/лічильника газу та установлених пломб і магнітних індикаторів), а АТ «Криворіжгаз» даних документів суду не надав.

Для доведення правомірності здійснених донарахувань об`ємів природного газу необхідно довести наявність факту несанкціонованого втручання в роботу лічильника газу з боку Клієнта.

Так, для виявлення несанкціонованого втручання в роботу лічильника газу необхідно довести три складові цього правопорушення, а саме:

  1. дію, тобто несанкціоноване втручання в роботу або конструкцію чи складові комерційного вузла обліку;
  2. спосіб втручання;
  3. наслідки, тобто витрата (споживання) природного газу комерційним вузлом обліку не обліковується (обліковується частково чи з порушенням законодавства), та інші дії, що призводять до викривлення даних обліку природного газу).

АТ «Криворіжгаз» не довів у суді  наявність всіх трьох складових порушення

Клієнт залишений задоволеним наданою адвокатом Ратушною Русланою Павлівною правничою допомогою з вирішення в судовому порядку його проблеми.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна завжди стає на захисті інтересів своїх Клієнтів у випадку порушення їх прав та законних інтересів.

Справедливість та законність понад усе!!!

Слава Збройним Силам України!!! Все буде Україна!!!