Posted on

До адвоката Ратушної Руслани Павлівни  звернувся Клієнт, який є ветераном війни-учасником бойових дій.

Клієнт сумнівався у правильності нарахованої  та виплаченої одноразової допомоги до 05 травня, на отримання якої він має право як ветеран війни-учасник бойових дій.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна  склала заяву до Центру виплат даної допомоги, у якій поставила питання, у якому розмірі та відповідно до якого нормативно-правового акту здійснювалася виплата  одноразової допомоги до 05 травня її Клієнту.

З відповіді адвокат Ратушна Руслана Павлівна  дізналася, що допомога виплачується у Клієнту здійснювалася у  розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України. Даний розмір є значно меншим, ніж встановлений    Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».                             

Згідно норм  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі п`яти мінімальних пенсій за віком.

Порушення законних прав Клієнта на отримання разової грошової  допомоги до 5 травня у розмірі п`яти мінімальних пенсій за віком й стало підставою для звернення адвоката Ратушної  Руслани Павлівни до суду  з позовною заявою.

Судом позовні вимоги задоволені в повному обсязі. Внаслідок роботи адвоката Ратушної Р.П. її клієнт, учасник бойових дій, за рішенням суду отримає 7 354, 00 грн.

 Клієнт залишився задоволеним.