Posted on

Коли когось неправомірно позбавили його законних прав, або людина отримала професійне захворювання, особи часто звертаються за допомогою до адвоката, щоб отримати компенсацію внаслідок заподіяної моральної шкоди. Маючи належні знання, юристи надають цінні послуги, допомагаючи людям отримати справедливу компенсацію за страждання, яких вони могли зазнати від інших сторін. Розуміючи роль юристів у компенсації моральної шкоди, ми можемо бути краще поінформованими, коли шукаємо справедливості.


До адвоката Руслани Ратушної, яка спеціалізується на компенсації моральної шкоди звернувся клієнт з позовом про відшкодування моральної шкоди, спричиненої тим, що йому було встановлено 40% втрати професійної працездатності через незабезпечення роботодавцем безпечних умов праці. Внаслідок цього клієнт отримав професійне захворювання.


Представляючи інтереси клієнта, адвокат Ратушна Руслана Павлівна звернулася до суду у м. Кривий Ріг з позовом про стягнення з підприємства, яке порушило трудове законодавство, моральної шкоди. Суд виніс рішення на користь клієнта, присудивши йому 120 000 гривень моральної шкоди за ушкодження здоров’я та втрату працездатності у зв’язку з професійним захворюванням.


У позові адвокат Кривий Ріг (Ратушна Р.П.) стверджувала, що підприємство порушило низку трудових законів та нормативно-правових актів, зокрема, не забезпечило клієнта належними засобами захисту та не провело належного навчання з питань поводження з небезпечними матеріалами. Компанія також не оцінила належним чином ризики, пов’язані з роботою клієнта, що призвело до розвитку у нього професійного захворювання.
В результаті рішення суду клієнт зміг отримати грошову компенсацію за моральну шкоду, якої він зазнав внаслідок недбалих дій компанії. Ця справа слугує нагадуванням про важливість дотримання трудового законодавства для запобігання заподіяння шкоди працівникам та забезпечення їх благополуччя на робочому місці.


Звертайтесь до адвоката! Ми продовжуємо працювати з надією на мир та перемогу!